Firmast

Alustasime 2001. aastal „kahemehe”-firmana. Kogu tegevusaja vältel on meie peamisteks töövaldkondadeks olnud ja jäänud koduaedade ja vähemal määral avalike haljasalade kujundamine, rajamine ning hooldamine.

Rajamistöödel ei ole me piirdunud vaid tavapäraste haljastustöödena tunduvate murupindade, istutusalade jms. rajamisega. Oleme pakkunud abi kõikvõimalike kujunduslike elementide ja vormide rajamisel ja ehitamisel, milliseid võib tulla kõne alla koduaias või avalikel haljasaladel. Olgu nendeks siis arh.väikevormid, tehistiigid, basseinid, kaminad ja puhkenurgakesed.

Suur osa rajamis- ja ehitustöödest hõlmab erinevate kivikatendite paigaldust, alustades erinevatest betoonkivi variantidest ja lõpetades eksootiliste looduskividega.

Töödest 80% tehakse eraklientidele ja ülejäänud tellimused jaotuvad kinnisvara ja ehitusettevõtete vahel. Teinekord tellitakse meie tööd ka omavalitsuste poolt. Esimese tööaasta lõpul ulatus tööliste arv 7 inimeseni, viimase kahe aasta vältel on see püsinud 8 piires.

Teenused

  • avallike haljasalade, koduaedade, katendite ja veekogude rajamine
  • projekteerimine
  • mehhanismide rent

Hinnakiri

Aiaosad/rajatised
al. 230 €

sisaldab: objektiga tutvumist, köidetud projekti, seletuskirja, hinnapakkumist (aiaosad, veesilmad, basseinid, väliköögid, peenrad, kaminad, platsid)

al. 230 €
Konsultatsioonid/aiakujundaja või aednik
al. 16.50 € / h

sisaldab: kohalesõitu, soovitusi ja nõuandeid kujundusele, visandeid aiale, tsoneerimine, analüüs, materjali info, tehnoloogiad, aiandusalane nõu.

al. 16.50 € / h
Hooldustööd haljastuses
al. 16.50 € / h

sisaldab: eelnevat tutvumist tööga, töövahendeid (käsitööriistu) n. saag, sekaatorid, redel, hekikäärid, tangid, niidukid, trimmerid 

al. 16.50 € / h
Miniekskavaator JCB 1,6 t
al. 20.00 € / h

sisaldab: mehhanismi koos traktoristiga, kolm koppa 25cm, 45cm ja planeerimiskopp 100cm. kaeve sügavus 220cm

al. 20.00 € / h

Näiteid tehtud töödest

logo-millet

Millet Maastiku- ja Aiakujundus OÜ

Reg. kood 12345678
(+372) 5678 1234
info@millet.ee
www.millet.ee