Maastikuehitajate liidu liikmed kogunesid sellel aastal üldkoosoleku pidamiseks harjumatul ajal keset kiiret tööperioodi Eesti puhul harjumatult kuumades oludes. Tavaliselt talvel/varakevadel toimuv üldkoosolek nihkus seekord COVID piirangute tõttu kevade viimasele nädalavahetusele ja toimus 19. juunil Vana-Veski Puhkekeskuses. Nagu ikka, vaadati tagasi möödunud aastale ja olulisematele tegevustele, tehti plaane uueks aastaks, jagati omavahel kogemusi, muljeid ja tunti suurt rõõmu võimalusest kohtuda lõpuks üle pika aja näost-näkku.
 
Külalisena esines Zoomi vahendusel Tallinna linna maastikuarhitekt Kristiina Kupper, kes rääkis teemal “Maastikuehitaja tööpõld rohelisemas linnas”.
 
Maitseelamusi pakkus meile Dreamfire BBQ Team. Julgemad, kes täiendavaid kuumakraade ei kartnud, said ka ise grillida ning teised muljetades pealt vaadata. Tulemus oli väga maitsev! Rohkem pilte meie FB lehel.  Pärast õhtusööki oli võimalik tutvuda erinevate dekoratiivkivide ja muude toodetega, mida pakub Edelgran.
 
Korraldajatele suur suur tänu ja aitäh kõigile, kes leidsid aega kohale tulla! Teiega oli väga tore! Uute kohtumisteni!